Güvenilirlik, Kalite ve İstikrar…

1992 yılında kurulan Egem İtfaiye, Türkiye’nin araçüstü ekipman sektöründe Dünya teknolojisini yakalamasına 20 yılı aşkın bir süredir katkı sağlamaktadır. Tamamen son teknoloji program ve makinelerle ürünleri üretmekte olup, bu çabasını 20’ye yakın hepsi belgelerle taçlandırılmış ürün yelpazesiyle gerek iç pazar talebini gerekse denizaşırı ülkelerde Türk bayrağının, üretiminin ve kalitesinin temsilciliğini üstlenerek kanıtlamıştır. Her ürününü Türkiye’nin sanayi gücünün bir sembolu olarak görmekte olup, bu ilke doğrultusunda gerek kalite ve Ar-Ge çalışmalarında ve gerekse Satış Sonrası Hizmet kısmında Tükiye’nin en güvenilir ve lider firması olmaktan gurur duyuyoruz. Egem İtfaiye müşterilerine kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile 1992 yılından beri akılcı çözümler sunmaktadır.

 

            Yurtiçi ve yurtdışı talepleri karşılamak için Nisan 2013 tarihinde üretim tesislerini Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ne taşımış olup, 50’yi aşkın profesyonel çalışanı ile ayda 20 araç üretim kapasitesi ile ülkesine dolaylı ve doğrudan istihdam sağlamaktan gurur duyup, yurtiçi ve yurtdışı taleplere kucak açmaktadır. Bu bağlamda, Egem İtfaiye, 2023 yılına kadar sektöründe Dünya markası olmayı ve de her ürünü ile Türk Bayrağını 25 ülkede ürünleri vasıtasıyla dalgalandırmayı hedeflemektedir.

 

Sizleri araçüstü ekipman sektöründe, akılcı çözümler sunan, uzman kadrosuyla tamamen ihtiyaca uygun ve aynı zaman estetiği düşünen firma ile birlikte olmaya davet ediyoruz.